Anasayfa Hakkımızda İletişim ANALİZ DESTEK BÖLÜMÜ
ANSYS DESTEK BÖLÜMÜNDEN ÖRNEK UYGULAMA DOSYALARINI ARTIK İNDİREBİLİRSİNİZ.
Konusunda yurtdışında ve Türkiyede tanınan bir çok firmaya proje danışmanlığı yapan 7yıl eğitmenlik tecrübesi olan ayrıca eğitim verdiği programların danışmanlığını yapan eğitimciler ile çalışıyoruz.
Sadece ileri mühendislik yöntemleri konusuna odaklanmış yeterli düzeyde eğitim veren ve kendine bu konuda oldukça güvenen tek firmayız.
Firmamızdan eğitim alan mühendislerin hedefledikleri firmalarda çalışıyor olması  bizim tek referansımızdır.
Uzaktan Eğitim Sistemimiz ; Birebir eğitimden hiçbir farkı yoktur avantajı vardır Çalışan ve zamanı olmayanlar için esnek saatler Karşılıklı soru cevap şeklinde eğitim Eğitim sonunda çalışma dosyaları ve ödevler Günün her saatinde yardım alabilme imkanı
Eğitim Başvurusu Ansys Örnekleri İndir Ansys Eğitim Konuları Ansys Klasik Dersi Ansys Mesh Atma Ansys Kiriş Sistemi
FAYDALI LİNKLER.............
İleri Mühendislik Teknolojileri Eğitiminde Uzman...
Anasayfa Biz Kimiz? Ansys Eğitimi Fluent Eğitimi Abaqus Eğitimi Nastran-Patran Eğitimi LsDyna Eğitimi İletişim
 ABAQUS Eğitimi Abaqus Eğitim İçeriği Abaqus kursunda abaqus ile modellemei mesh oluşturma ve analiz çeşitleri hakkında bilgiler verilmekte ve çeşitli sektörlerden uygulamalar yapılmaktadır. Lineer ve lineer olmayan analizlerin yapılması ve raporlama arayüzü hakkında bilgilerin verilmektedir. Abaqus Kurs İçeriği Aşağıdaki Konuları Kapsamaktadır ; Lineer ve ve lineer olmayan yapısal analizleri Statik analizler Dinamik Analizler Isı transferi Analizleri Malzeme modelleri ; lineer elastik malzemeler, hiper elastik malzemeler, metal plasticity Yükler ve sınır koşulları Kontak modellemeleri Eleman seçimi CAD modelleri ile çalışma Mesh oluşturma teknikleri Simülasyon raporlama Çözüm teknikleri gibi konuları kapsamaktadır. Abaqus eğitimine özel ve grup halinde katılabilirsiniz.
Duyurular   Dersane ve çeşitli kuruluşlara eğitmenlik Desteği Firmamız tarafından sağlanmaktadır Ansys ve Fluent eğitimlerimiz Ocak ayının 2. haftasında başlayacaktır.
Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz
Abaqus Eğitimi