Anasayfa Hakkımızda İletişim ANALİZ DESTEK BÖLÜMÜ
Konusunda yurtdışında ve Türkiyede tanınan bir çok firmaya proje danışmanlığı yapan 7yıl eğitmenlik tecrübesi olan ayrıca eğitim verdiği programların danışmanlığını yapan eğitimciler ile çalışıyoruz.
Sadece ileri mühendislik yöntemleri konusuna odaklanmış yeterli düzeyde eğitim veren ve kendine bu konuda oldukça güvenen tek firmayız.
Firmamızdan eğitim alan mühendislerin hedefledikleri firmalarda çalışıyor olması  bizim tek referansımızdır.
Uzaktan Eğitim Sistemimiz ; Birebir eğitimden hiçbir farkı yoktur avantajı vardır Çalışan ve zamanı olmayanlar için esnek saatler Karşılıklı soru cevap şeklinde eğitim Eğitim sonunda çalışma dosyaları ve ödevler Günün her saatinde yardım alabilme imkanı
Eğitim Başvurusu Ansys Örnekleri İndir Ansys Eğitim Konuları Ansys Klasik Dersi Ansys Mesh Atma Ansys Kiriş Sistemi
FAYDALI LİNKLER.............
İleri Mühendislik Teknolojileri Eğitiminde Uzman...
Anasayfa Biz Kimiz? Ansys Eğitimi Fluent Eğitimi Abaqus Eğitimi Nastran-Patran Eğitimi LsDyna Eğitimi İletişim
ANSYS YAPISAL ANALİZ EĞİTİMİ Ansys yurtiçi ve yurtdışı otomotiv, havacılık, inşaat, gemi ve savunma sanayi gibi bir çok sektörde kullanılan mühendislik analiz yazılımlarından biridir. Eğitim programımıza Türkiyenin ilk Türkçe Ansys kitabı dahildir. Kitaptan sadece eğitimlerimize katılanlar faydalanabilir. Para ile satılmamaktadır.
Sonlu Elemanlar Yöntemi ANSYS Workbench ve Ansys Classic hakkında genel bilgilendirme ANSYS WORKBENCH Simulasyon Temelleri Simulasyona giriş Grafik arayüzü ve menu yapısı Temel prosedürler Uygulama- Simulation temelleri Genel Preprocessing Geometri Temas Sonlu elemanlar ağı oluşturulması Kolay geometri seçim yöntemleri Koordinat sistemleri Uygulama- Sonlu elemanlar ağı kontrolü Statik Yapısal Analiz Geometri Çok parçalı komple geometriler ve temas tanımları Yükler ve destekler Uygulama-Doğrusal Yapısal Analiz Çözüm seçenekleri Sonuçlar ve görüntülenmesi Uygulama-2 Boyutlu Yapısal Analiz Serbest Titreşim Analizi Serbest Titreşim Analizi prosedürü Öngerilmeli Serbest Titreşim Analizi Uygulama- Serbest Titreşim Analizi Isı Analizi Geometri Çok parçalı komple geometriler ve temas tanımları Isı yükleri Çözüm seçenekleri Sonuçlar ve görüntülenmesi Uygulama-Isı Analizi Doğrusal Bükülme Analizi Doğrusal bükülmenin temelleri        Bükülme analizi prosedürü Uygulama- Isı Analizi Postprocessing Sonuçların görüntülenmesi Sonuçların değerlendirilmesi Sonuçların aktarılması Koordinat sistemleri ve yönlere bağlı sonuçlar Çözüm kombinasyonları Gerilme tekillikleri Hata tahmini Yakınsama Uygulama- İleri Düzey Sonuç Görüntülenmesi CAD & Parametreler    CAD programları ile birlikte çalışabilirlik     Çoklu tasarım çalışmaları İleri Düzey Sonuç Görüntülenmesi Yorulma Analizi Yorulma genel tanımı Sabit büyüklükte yükleme Orantılı yükleme Gerilme tanımları Yorulma verisi Değişken yüklemede yorulma Uygulama  Yorulma Analizi Dinamik Analiz Akış Analizi
EĞİTİM İÇERİĞİ
Duyurular   Dersane ve çeşitli kuruluşlara eğitmenlik Desteği Firmamız tarafından sağlanmaktadır Ansys ve Fluent eğitimlerimiz Ocak ayının 2. haftasında başlayacaktır.
Simutek firmasının İŞBİRLİĞİ İLE...... 
Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz
Ansys Eğitimi