Anasayfa Hakkımızda İletişim ANALİZ DESTEK BÖLÜMÜ
ANSYS DESTEK BÖLÜMÜNDEN ÖRNEK UYGULAMA DOSYALARINI ARTIK İNDİREBİLİRSİNİZ.
Konusunda yurtdışında ve Türkiyede tanınan bir çok firmaya proje danışmanlığı yapan 7yıl eğitmenlik tecrübesi olan ayrıca eğitim verdiği programların danışmanlığını yapan eğitimciler ile çalışıyoruz.
Sadece ileri mühendislik yöntemleri konusuna odaklanmış yeterli düzeyde eğitim veren ve kendine bu konuda oldukça güvenen tek firmayız.
Firmamızdan eğitim alan mühendislerin hedefledikleri firmalarda çalışıyor olması  bizim tek referansımızdır.
Uzaktan Eğitim Sistemimiz ; Birebir eğitimden hiçbir farkı yoktur avantajı vardır Çalışan ve zamanı olmayanlar için esnek saatler Karşılıklı soru cevap şeklinde eğitim Eğitim sonunda çalışma dosyaları ve ödevler Günün her saatinde yardım alabilme imkanı
Eğitim Başvurusu Ansys Örnekleri İndir Ansys Eğitim Konuları Ansys Klasik Dersi Ansys Mesh Atma Ansys Kiriş Sistemi
FAYDALI LİNKLER.............
İleri Mühendislik Teknolojileri Eğitiminde Uzman...
Anasayfa Biz Kimiz? Ansys Eğitimi Fluent Eğitimi Abaqus Eğitimi Nastran-Patran Eğitimi LsDyna Eğitimi İletişim
Eğitiminiz bittikten sonra teknik destek alabilme imkanı..
ANSYS  ÖZEL EĞİTİM KONULARI ANSYS eğitim konuları tarafımızdan özel olarak hazırlanmış ve sadece  firmamızdan eğitim alanlara özeldir.   Eğitim müfredatımız hiçbir şekilde başka kurumlar tarafından verilemez ve  kopyalanamaz.  Ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.  ÖZEL EĞİTİM MÜFREDATIMIZ Temel eğitim müfredatı ile birlikte ; Rüzgar Türbinlerinde yapılabilecek analiz tipleri Gemi modelleme ve Gemilerde kullanaılabiliecek Analiz Tipleri Uçak Kanadı modellemesi ve analiz tipleri Kompozit malzemeler nasıl modellenir? Düşme ve çarpışma analizleri Yorulma analizlerinde Ansys nasıl kullanılır ve yorulma analizi ile ilgili bilgiler Termal - Akış analizleri Termal - Gerilme analizleri Akış ve Yapı etkileşimli analizler Konular firmamıza özeldir ve resimler internet ortamında kopyalanmaya karşı korumak amacı ile verilmemektedir. Konu hakkında ayrıntılı bilgiyi maile veya telefon ile alabilirsiniz.
Duyurular   Dersane ve çeşitli kuruluşlara eğitmenlik Desteği Firmamız tarafından sağlanmaktadır Ansys ve Fluent eğitimlerimiz Ocak ayının 2. haftasında başlayacaktır.