Anasayfa Hakkımızda İletişim ANALİZ DESTEK BÖLÜMÜ
ANSYS DESTEK BÖLÜMÜNDEN ÖRNEK UYGULAMA DOSYALARINI ARTIK İNDİREBİLİRSİNİZ.
Konusunda yurtdışında ve Türkiyede tanınan bir çok firmaya proje danışmanlığı yapan 7yıl eğitmenlik tecrübesi olan ayrıca eğitim verdiği programların danışmanlığını yapan eğitimciler ile çalışıyoruz.
Sadece ileri mühendislik yöntemleri konusuna odaklanmış yeterli düzeyde eğitim veren ve kendine bu konuda oldukça güvenen tek firmayız.
Firmamızdan eğitim alan mühendislerin hedefledikleri firmalarda çalışıyor olması  bizim tek referansımızdır.
Uzaktan Eğitim Sistemimiz ; Birebir eğitimden hiçbir farkı yoktur avantajı vardır Çalışan ve zamanı olmayanlar için esnek saatler Karşılıklı soru cevap şeklinde eğitim Eğitim sonunda çalışma dosyaları ve ödevler Günün her saatinde yardım alabilme imkanı
Eğitim Başvurusu Ansys Örnekleri İndir Ansys Eğitim Konuları Ansys Klasik Dersi Ansys Mesh Atma Ansys Kiriş Sistemi
FAYDALI LİNKLER.............
İleri Mühendislik Teknolojileri Eğitiminde Uzman...
Anasayfa Biz Kimiz? Ansys Eğitimi Fluent Eğitimi Abaqus Eğitimi Nastran-Patran Eğitimi LsDyna Eğitimi İletişim
Catia Eğitimi CATIA, dünyada bir çok sektörden binlerce firmanın ürün tasarımı ve yenilikçilik adına kendisine seçtiği dünyanın lider tasarım yazılımıdır. Ölçeklenebilir yapısı ile en küçük işletmeden en büyüğüne kadar hepsinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Temel seviye katı, yüzey montaj tasarımdan, ileri seviye katı , yüzey ve montaj tasarımına, insan ergonomisi analizlerinden kablolamaya ve kompozit tasarımına kadar bir çok alanda kullanıcılarının en önemli araçları olmuştur.
Catia Eğitimi Catia eğitmenimiz aşağıdaki modüller konusunda alanında tektir ve alacağınız Catia eğitimi ile Tasarım, kalıp tasarımı, yüzeyler ile çalışma ve üretim (CNC - CAM ) gibi konularda tam  donanımlı olarak kariyerinizde güç katacaksınız.  Catia Arayüzü Infrastructure Part Design Design Table Formula Wireframe and Surface Dsgn. Generative Shape Design Imagine Shape Editor Sketch Tracer Gen. Sheet Metal Design Structure Design Weld Design Drafting Assembly DMU Navigator DMU Kinematics Core and Cavity Design Mold Tooling Design Gen. Structural Analysis Lathe Machining Prizmatic Machining Surface Machining Human Builder Photo Studio
Catia eğitimi tasarım ve simülasyon olarak ikiye ayrılmıştır. Ayrıca simülasyon ve analiz eğitimi alanında uzman yurtdışında çalışmış eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu Catia eğitimi almak isteyenler için en büyük avantajdır.
Duyurular   Dersane ve çeşitli kuruluşlara eğitmenlik Desteği Firmamız tarafından sağlanmaktadır Ansys ve Fluent eğitimlerimiz Ocak ayının 2. haftasında başlayacaktır.
Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz