Anasayfa Hakkımızda İletişim ANALİZ DESTEK BÖLÜMÜ
LsDyna Eğitimi Eğer metal şekillendirme, çarpışma, patlama gibi analizler ile ilgileniyorsanız LsDyna  eğitimlerimize başvurabilirsiniz.   LsDyna eğitimi ön koşullu bir eğitimdir. Daha önce firmamızdan Implicit analiz  eğitimini aldı iseniz LsDyna eğitimlerimize katılabilirsiniz.  
İleri Mühendislik Teknolojileri Eğitimi ve Danışmanlığı 
Anasayfa Biz Kimiz? Ansys Eğitimi Fluent Eğitimi Abaqus Eğitimi Nastran-Patran Eğitimi LsDyna Eğitimi İletişim
Türkiyenin en kapsamlı analiz mühendisliği kursu
Saving even a few pounds of a vehicle's weight ... could mean that they would also go faster and consume less fuel. Reducing weight involves reducing materials, which, in turn, means reducing cost as well." Henry Ford, 1923.
Eğitim Başvurusu
LsDyna eğitimi kapsamlı bir eğitim olup konuya özel eğitimler şeklinde verilmektedir. Temel LsDyna Eğitiminin Kapsamı Teorik ve Pratik Uygulamalar     Zaman Entegrasyonu     Eleman Formulasyonları     Hourglassing     Malzeme Modelleri     Temas Tanımlamaları     Rijid Tanımlar     Sınır Koşulları     Bağlantılar     Analiz kontrolü ve çıktı ayarları Analiz     Model kontrolü     Analizin  Çalıştırılması     Raporlama ve Görselleştirme Lsdyna datasının hazırlanması     Lsdyna arayüzü     Model hazırlama işlemleri Lsdyna Teorisi     Zaman adımları     Eleman özellikleri     Malzeme teorisi     Temas tanımlama     Sınır koşulları     Çıktı dosyası oluşturma Analiz     Sonuçların görüntülenmesi     Sonuçların yorumlanması
Simutek firmasının İŞBİRLİĞİ İLE......  www.simutek.com.tr 
Duyurular   Dersane ve çeşitli kuruluşlara eğitmenlik Desteği Firmamız tarafından sağlanmaktadır Ansys ve Fluent eğitimlerimiz Ocak ayının 2. haftasında başlayacaktır.
Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz
LsDyna Eğitimi